Hakkımızda

Hakkımızda

Pak Psikoloji ve Danışmanlık

Psikolog
Çalışma Saatleri
  • Pazartesi- Cuma     09:00–20:00
  • CUMARTESİ  10:00–19:00
  • PAZAR           Kapalı
Ön Randevu Al

Bursa Pak Psikoloji Danışmalık Merkezi 2022 yılında evrensel bir ifade olan Psikoloji alanında gerekli eğitimlerini almış Psikolog Tarık Kaplan ve Psikolog Aslıhan Zorpuzan ile ruh sağlığına ve kurumsal aidiyet oluşumuna uluslararası ölçekte fayda sağlamak amacıyla kurulmuştur.
Etik ilkelere bağlı kalarak değişim ve fayda sağlamak inancıyla binlerce birey, çift ve çocuğun, firma çalışanlarının yaşam öyküsüne tanıklık ve rehberlik etmenin heyecanını yaşayarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedirler.
Aynı zamanda ana dilleri Almanca ve Türkçe olan kurumun psikologları Avrupa’da hem türk kültürünü hem de alman kültürünü benimseyerek yetişmişlerdir. Bir problemi, durumu anlamak ve fayda sağlayabilmek  için öncelikle ortak dili konuşmak ve kişinin kültürünü benimsemiş olmak gerekir. Bu sebeple  Avrupa’da yaşayan kişilere de psikoterapi ve psikoeğitim hizmetleri sunmaktadırlar.

Aslıhan Zorpuzan


Psikolog Aslıhan Zorpuzan 1998 yılında Innsbruck şehrinde doğmuştur. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2022 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince Uşak Değişim Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Bursa Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Bursa Ametrin Kurumsal Danışmanlık Merkezi ve Almanya Neuro-Psychiatrisches Zentrum Riem gibi çeşitli kurumlarda staj kapsamında hizmet vermiştir. Kırmızıda Dur De olmak üzere birçok sosyal sorumluluk projelerinde aktif görev almıştır. Şuanda Pak Psikoloji bünyesinde çocuk, ergen ve yetişkin danışmanlığı vermektedir.

×
X